Website bericht

Data & prijzen skilessen en reizen bekend!

15 augustus 2026

Data en prijzen reizen 2027

De sneeuw lijkt misschien nog ver weg, maar achter de schermen draait de reiscommissie alweer op volle toeren! Ook in 2027 staan er weer twee fantastische wintersportreizen op het programma. Dus pak je agenda er maar vast bij want de data en prijzen zijn bekend:

Zell am See: 8 t/m 16 januari 2027
Prijzen:

  • Deelnemers: €1.820
  • Gasten: €1.640 (excl. materiaal)
  • Instructeurs: €350

Folgaria: 5 t/m 13 maart 2027
Prijzen:

  • Deelnemers: €1.535
  • Gasten: €1.355 (excl. materiaal)
  • Instructeurs: €350

De prijzen zijn inclusief hotelverblijf met halfpension, aangepast skimateriaal en vervoer met de bus.

Inschrijven voor de reis
De inschrijvingen voor de reizen openen op zaterdag 5 september om 10:00 uur. Het aanmeldformulier verschijnt op onze website en wordt gedeeld via de nieuwsbrief en op onze social mediakanalen.

Een inschrijving voor een reis betekent niet automatisch dat je mee kunt. Bij de indeling wordt er gekeken naar onder andere het aantal beschikbare kamers, het aantal instructeurs en de samenstelling van de groep.
Zoals altijd doen we ons uiterste best om iedereen die zich inschrijft een plek te geven. Halverwege oktober hoor je of je definitief mee kunt op reis.

Data en prijzen skilessen 2026

Kun je niet wachten tot de reizen beginnen? Dan hebben we goed nieuws! Ook dit najaar organiseert de skischool weer een serie gezellige en leerzame skilessen in SnowWorld Zoetermeer. Een mooi moment om vast in de sfeer te komen, te komen proeven aan het zitskiën of vast in vorm te komen voor de reizen.

De lessen vinden plaats op de volgende momenten:

  • zaterdag 10 oktober
  • zaterdag 24 oktober
  • zaterdag 7 november
  • zaterdag 21 november
  • zaterdag 12 december

Er wordt geskied in twee lesblokken:

  • Lesblok 1: 16.00 – 17.45 uur
  • Lesblok 2: 18.15 – 20.00 uur

De prijs per les is €46,50, dit is inclusief skihuur, begeleiding en toegang tot de baan zijn.

Inschrijven voor de skilessen
De inschrijvingen voor de skilessen openen tegelijkertijd met de reizen, op zaterdag 5 september om 10:00 uur.

Bij het inschrijven wordt gevraagd om meteen je geboekte les(sen) te betalen. Pas na betaling is je inschrijving definitief.

Ski-Uniek heeft een nieuwe website!

De afgelopen maanden heeft Bjorn de Groot, voor de meesten wel bekend als vaste deelnemer bij Ski-Uniek, hard gewerkt aan het bouwen van een compleet nieuwe website. Dankzij zijn inzet heeft Ski-Uniek nu een frisse, overzichtelijke website waar je gemakkelijk informatie kunt vinden over onze reizen, skilessen en andere activiteiten.

We zijn ontzettend blij met het resultaat en willen Bjorn heel erg bedanken voor alle tijd en moeite die hij hierin heeft gestoken. Ook na de lancering van de website zal Bjorn zich blijven inzetten voor de website en ons ondersteunen bij toekomstige updates en verbeteringen.

Benieuwd hoe de website eruitziet? Kijk dan snel op www.ski-uniek.nl

Aanvulling van de reiscommissie

Onlangs plaatsten we een oproep voor tijdelijke aanvulling van de reiscommissie. Gelukkig hebben we twee enthousiaste aanwinsten gevonden: Franka Lentz en Eva Mentink!

We zijn blij dat Franka en Eva de reiscommissie komen versterken. Komende tijd zullen zij meehelpen met de organisatie van de reizen. Welkom allebei en veel plezier en succes bij de reiscommissie!

← Terug naar nieuwsoverzicht